Reportaż ślubny I Zajazd pod Kasztanami I Wrocław

Ślubna sesja plenerowa I Palmiarnia Wałbrzych I My Favourite Human

Przygotowania w małym mieszkaniu na wrocławskim Sępolnie

W dniu ślubu Agaty i Mateusza świeciło słońce, grzmiało, wiało, padał deszcz, potem znowu świeciło słońce, a na śniadanie Panna Młoda smażyła pierogi. W tym czasie Pan Młody patrzył na nią z miłością, która wystarczyłaby za paliwo do statku kosmicznego, więc szybko doszliśmy do wniosku, że to będzie piękny reportaż ślubny. 
Przygotowania zaczęliśmy w klimatycznym mieszkaniu na Sępolnie, gdzie oczarował nas ogrom roślin i piękny balkonem. Później nasza Para Młoda musiała zatrzymać się na chwilę na najfajniejszej klatce schodowej w mieście, żebyśmy mogli zrobić kilka zdjęć z góry. Przyznajemy, że naszym zachwytom nie było końca, bo rzadko zdarza się trafić na taki raj dla fotografa (nawet we Wrocławiu, gdzie przecież klatki schodowe naprawdę potrafią oczarować).

 

Agata i Mateusz zdecydowali się na plenerową uroczystość ślubną na miejscu wesela, czyli w Zajeździe pod Kasztanami. To miejsce posiada piękną altanę, która zabezpieczyła nas na wypadek deszczu, ale też nadała całej ceremonii bardzo romantycznego klimatu. Na gościach ogromne wrażenie zrobił piękny zielony ogród, który trakcie wesela świetnie spełnił rolę strefy chillout czyli miejsca, gdzie można chwilę odpocząć i porozmawiać z najbliższymi. 

 

Poślubna tropikalna sesja plenerowa w Palmiarni w Wałbrzychu

Dzień ślubu zostawił nas z wieloma pięknymi zdjęciami, a po kolejne wybraliśmy się do Wałbrzyskiej Palmiarni przy Zamku Książ.  Nasz wybór miejsca na sesję plenerową był bardzo prosty, ponieważ już od przygotowań wiedzieliśmy, że Agata kocha rośliny. Mieszkanie, w którym zaczęliśmy reportaż ślubny było pełne zieleni i  sesja poślubna w tropikalnej szklarni od razu wydała nam się świetnym pomysłem. Parę Młodą przywitały palmy, piękne światło i akwarium pełne kolorowych ryb, a wychodząc na pamiątkę zaopatrzyliśmy się w pamiątkowe roślinki, które długo będą nam przypominać o tym pięknym plenerze w Palmiarni.